Охорона праці очима дітей

Попри воєнні дії цього року відбувся Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей — 2022». Захід організував журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці та Проєкту МОП, що фінансується ЄС.

Конкурс проводився вже 11-й раз. Його метою є привернення уваги суспільства, зокрема дітей та молоді, до важливості безпеки і здоров’я на роботі.

Авторами малюнків стали діти від 6 до 18 років. Їхні роботи вражають оригінальністю, глибиною й майстерністю виконання. Це і жартівливі комікси та карикатури, і серйозні роботи про небезпеки на виробництві або ситуації, пов’язані з воєнними діями.

Охорона праці очима дітей 2022

Загалом 6653 дитячих малюнки надійшли на конкурс цього року. Спочатку роботи оцінювали на регіональному рівні. Найкращі 197 малюнків узяли участь у всеукраїнському фінальному турі влітку 2022 року.

Цьогорічний конкурс став унікальним не лише через труднощі, пов’язані з воєнними діями в Україні. Уперше роботи юних митців вийшли на рівень Європейського Союзу.

У жовтні 2022 року традиційний партнер конкурсу — Проєкт МОП, що фінансується ЄС — представив роботи переможців під час семінару МОП-ELA «Зменшення ризиків трудової експлуатації, торгівлі людьми, примусової та незадекларованої праці серед переміщених осіб з України», який проводився в Будапешті. Проєкт запропонував представникам європейських країн виставити дитячі роботи на аукціонах, а залучені кошти направити на проведення наступних конкурсів. Дякуємо Європейському органу з питань праці (ELA) та Інспекції праці Португалії, що підтримали цю ініціативу.

Дмитро Матвійчук, головний редактор журналу «Охорона праці»

Проєкт МОП протягом тривалого часу робить значущий внесок у реформування системи охорони праці в Україні. Редакцією та командою Проєкту спільно проведено чимало актуальних і суспільно важливих заходів: конференцій, семінарів, тренінгів. Також ми високо цінуємо внесок Проєкту МОП у розвиток та підтримку Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» — 2022, адже ми разом підтримуємо молоде творче покоління та популяризуємо у світі ідею залучення дітей до формування безпечної поведінки на виробництві й у побуті, робимо працю й життя безпечнішими, а світ кращим. "

Дмитро Матвійчук, головний редактор журналу «Охорона праці»

Ви також можете підтримати конкурс, перерахувавши донати.

Докладніше про конкурс та реквізити для донатів.

Інші відгуки