Підтримка наближення законопроєкту з БЗР до міжнародних і європейських стандартів з питань праці

Виїзне засідання щодо проєкту закону про БЗР

У жовтні 2020 року робоча група найкращих національних експертів у галузі БЗР мала 7-денне виїзне засідання, щоб доопрацювати законопроєкт з БЗР, розроблений Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. До її складу увійшли фахівці від Уряду, соціальні партнери, науковці та експерти з БЗР.

Проєкт ЄС-МОП надав технічні коментарі та рекомендації щодо кращого наближення проєкту з відповідними міжнародними і європейськими стандартами праці та найкращими практиками та підтримав виїзне засідання робочої групи у м. Чернігів.

Данило Бондар, Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранівІгор Дегнера, заступник Голови Державної служби з питань праці УкраїниОлеся Конієнко, Фонд соціального страхування УкраїниПавло Окара, представник роботодавцівСвітлана Сокуренко, Конфедерація роботодавців УкраїниТатьяна Горюн, Федерація профспілок УкраїниВсеукраїнський форум «Безпека праці 2021»

15 квітня 2021 року Менеджер Проєкту ЄС-МОП Антоніу Сантуш представив технічні рекомендації до проєкту закону Мінекономіки «Про безпеку і здоров’я працівників на роботі» на Всеукраїнському форумі «Безпека праці 2021».

Сергій Сименко, Конфедерація вільних профспілок України


VIII Міжнародна конференція «Безпека та здоров’я на роботі: час змін» – 2021

Менеджер Проєкту ЄС-МОП Антоніу Сантуш представив на заході презентацію «Чого досі не вистачає» стосовно проєкту закону Мінекономіки з питань БЗР (редакція від 16 травня). Захід організовано Держпраці, журналом «Охорона праці» та Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH).

Дмитро Матвійчук, головний редактор журналу «Охорона праці»

Журнал «Охорона праці» вдячний команді Проєкту ЄС-МОП за співпрацю, підтримку і допомогу в проведенні VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека та здоров’я на роботі: час змін» – 2021. Інформація про ключові аспекти законопроєкту з БЗР, які потребують вдосконалення, була актуальною та цікавою, отримала позитивні відгуки учасників і спікерів конференції. Особливо цінними є рекомендації, які допоможуть наблизити законопроєкт до міжнародних і європейських стандартів з питань праці. За оцінками учасників, конференція позитивно вплинула на розвиток діалогу між соціальними партнерами, а її результати сприятимуть прискоренню реформи БЗР в Україні. Дякую за співпрацю. Чекаємо на спільні цікаві проєкти в майбутньому."

Дмитро Матвійчук, головний редактор журналу «Охорона праці»

Інші відгуки