Молодь – за задекларовану працю

Проєкт ЄС-МОП підтримав номінацію «Найкраще відео про незадекларовану працю» в межах Українського студентського фестивалю соціальної реклами у вересні-грудні 2020. Студенти декількох університетів України створили 17 відео. Три відео були відібрані Проєктом для подальшого конкурсу на найкраще відео на думку користувачів Фейсбуку.

Євген Ромат, професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка

15-й Український студентський фестиваль реклами – не перший досвід нашої співпраці з ЄС і МОП. Я особисто переконався, що шляхетні цілі Проєкту є надзвичайно актуальними. А люди, що працюють над їхнім досягненням, – професійні та мотивовані. Цей рік показав, що рівень залучення студентів до розкриття теми незадекларованої праці зростає. Конкурсні роботи студентів стають більш акцентовані та переконливі."

Євген Ромат, професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка

Відео «Ти не робот!», створене студентами Черкаського державного технологічного університету, Оленою Немцовою, Михайлом Онопрієнко, Тетяною Биченко, Єлєною Гладковою, набрало найбільше голосів серед користувачів Фейсбуку і стало переможцем.

Команда творців переможного відео «Ти не робот»

Працюючи над цим роликом, ми зрозуміли, наскільки важлива проблема незадекларованої праці для України і добробуту українців. Ми з'ясували, як мало молоді розуміє, що скорочення незадекларованої праці – передумова економічного зростання і процвітання майбутніх поколінь. Вважаємо, що ми, фахівці з маркетингу і комунікацій, також відповідальні за донесення цієї важливої інформації до молоді, яка є майбутнім країни."

Команда творців переможного відео «Ти не робот»
Інші відгуки